Odkryj swoje Nindo

Gra forumowa Naruto dla każdego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Poszukiwanie Admina lub Kage ;] Za każdego spowadzonego gracza jest 5000 G. :)

#1 2008-12-29 15:32:17

eineme

http://img300.imageshack.us/img300/3695/geninaa8.jpg

Skąd: wejherowo
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 11
Punktów :   
WWW

własne bronie

tendouken-spcjalna broń,używana tylko w ostateczności,wygląda jak normalny miecz,ale gdy się aktywuje MS to staje się niebezpieczną bronią,a do tego jest inteligentna.


Imie:eineme
Klan:Uchiha
Demon:hachibi
Wioska:Konoha-gakure
Ranga:Genin
Specjalizacja:Techniki Oczne i Ninjutsu
Wiek:13 lat
Rodzina:wszyszcy 
Przyjaciele:Naruto Uzumaki

Więzi Krwi/Blood Line Limit: Sharingan/Mangekyou Sharingan/Eternal Mangekyou Sharingan.
Chakra:80000
Kasa:7000g
Kekei Genkai:Sharingan/Mangekyou Sharingan/Eternal Mangekyou Sharingan(1000 Aktywacja i 400 co ture)

Klan:Uchiha
Organizacja:Hebi
Specjalizacja:Raiton,Fuuton
Umiejętności:Sharingan/Mangekyou Sharingan/Eternal Mangekyou Sharingan

Jutsu:
-Kage Bunshin No Jutsu(Klon)1x200
-Shinjuu Zanshu no Jutsu (Wciągnięcie Pod Ziemie) 1000
-Daitoppa(Podmuch Wiatru)200
-Kawarimi No Jutsu(Zamiana)500
-Shunshin No Jutsu(Teleport)500

Umiejętności:szybkie przenoszenie sie w czasie.


Jutsu Klanowe:
-Sharingan Soufuusha Sannotachi (Sterowane Shurikeny) 200
-Katon:Gokayu no jutsu{kula ognia}200
Jutsu Organizacji:
-Kuchiyose No Jutsu(Przywołanie 10m Węża)2500

Punkty Statystyk:
-Zręczność:6
-Szybkość:6
-Reakcja:4
-Celność:8


* Poziom pierwszy - wstępny. Pojawia się zaraz po "przebudzeniu" umiejętności i jest bardzo słaby. Posiadają jedną lub dwie "łezki" umieszczone naprzeciw siebie (Sasuke za pierwszym razem ukazały się jedna na jednym oku i dwie na drugim). Pozwala przede wszystkim dostrzegać zjawiska niewidoczne normalnym okiem - obiekty poruszające się z dużą szybkością, przepływ czakry, także w pewnym zakresie patrzenie poprzez przedmioty. Może kopiować jedynie techniki Taijutsu.
* Poziom drugi - podstawowy. Klasyczna, rozwinięta forma Sharingana z trzema łezkami. Ten Sharingan widzi już prawie wszystko, pozwala też na skopiowanie każdej techniki, poza tymi ograniczonymi do więzów krwi. Może też w pewnym stopniu przewidzieć kolejny ruch przeciwnika.
* Poziom trzeci - kalejdoskop (jap. 万華鏡写輪眼, ? – Mangekyō Sharingan). To bardzo rzadki, wręcz unikalny poziom Sharingana. Kształt jest zróżnicowany u każdego posiadacza Sharingana. Ci, którzy go osiągnęli musieli dokonać wielkich poświęceń, jak choćby zabicie najlepszego przyjaciela. Itachi Uchiha w celu zdobycia Mangekyō Sharingan skorzystał właśnie z tego wariantu, zabijając swojego najlepszego przyjaciela Shisui Uchihę i pozorując za pomocą Mangekyō Sharingana jego samobójstwo. Ostatni poziom Mangekyō Sharingan uzyskał Uchiha Madara (manga 386).
* Poziom czwarty - Mangekyō Sharingan z czasem doprowadza do zapieczętowania oczu czego efektem jest ślepota. Spotkało to Uchiha Madarę który w akcie desperacji wydłubał oczy swego brata i zastąpił nimi swoje. W ten sposób uzyskał Wieczny Mangekyō Sharingan. Jego użytkownik nigdy nie ślepnie i posiada zupełnie nowe techniki wzrokowe zdolne nawet do kontroli nad Kyuubim.

Techniki powiązane z Blood Line:
Magen: Kyouten Chiten
Tsukuyomi
Amaterasu
Susanoo


Techniki:
Katon: Goryuuka no jutsu
Katon:Gokakyou no Jutsu
Kage Bunshin no Jutsu
Katon: Housenka
Bunshin Daibakuha
Suiton: Suiryūdan no Jutsu
Suiton, Mizukuri No Yaiba
Katon:Hai Seki Shou

Umiejętności:
Perfekcyjnie opanowany sharingan
Eternal Mangekyou Sharingan(uzywanie 3 podstawowych technik MS'a bez szkody dla oczu)
Techniki:
Katon:Gokakyou no Jutsu
Jutsu polegające na skonsolidowaniu znacznej ilości czakry w płucach i wypuszczeniu jej z ust jako kuli ognia. Opanowanie tej techniki przez członka klanu Uchiha oznaczało uznanie go za dorosłego.

Kage Bunshin no Jutsu
To jutsu polega na przywołaniu klonów za pomocą czakry. Nie są to iluzje jak w przypadku Bunshin no Jutsu, a prawdziwe istoty, które potrafią walczyć i myśleć. Ich zachowanie jest zależne od użytkownika techniki i polecenia jakie zostało im wydane. Wadą tej techniki jest to, że przy jej użyciu czakra właściciela jest dzielona na równo pomiędzy klony, toteż gdy replika umiera, czakra którą zawierała jest stracona.

Katon: Housenka
Technika polegająca na wydmuchaniu od kilku do kilkunastu kul ognia.Gdy kule zgasną a na ich miejscu pojawia się broń taka jak Kunai czy Shuriken.

Bunshin Daibakuha
Jutsu to działa wspólnie z kombinacją Techniki replikacji,tworzy repliki które wybuchają na rozkaz.Klony potrafią zabić osoby znajdujące się w zasięgu eksplozji.

Suiton: Suiryūdan no Jutsu:Technika polegająca na stworzeniu wielkiego wodnego smoka.

Suiton, Mizukuri No Yaiba - Polega na stworzeniu w ręce wodnego miecza, którego ninja może kontrolować za pomocą chakry. Taki oręż jest wielokrotnie groźniejszy niż tradycyjna broń - może przeciąć nawet najtwardsze substancje i nie może się uszkodzić/złamać.

Katon:Hai Seki ShouShinobi po skumulowaniu chakry i zawiązaniu odpowiednich pieczęci wydmuchuje w stronę przeciwnika ogromną chmurę gorącego pyłu. Po zakończeniu tego procesu popiół wybucha, pochłaniając wszystko wewnątrz w kłębach ognia. Technika może poparzyć człowieka do tego stopnia, że nie będzie on w stanie się normalnie poruszać.

Amaterasu-Technika znana również jako "Bogini Słońca". Bardzo mocne jutsu, dzięki któremu użytkownik może przebić się nawet przez najtwardsze ściany.

Magen:Kyōten Chiten-Umiejętność zastrzeżona tylko dla posiadaczy Sharingana z klanu Uchiha. Uzywajacy tworzy przeraźliwe wizje po ktorych ciezka jest sie otrzasnąć, w najgorszym wypadku ofiara moze byc nieprzytomna przez kilka godzin

Katon: Goryuuka no jutsu( ogien w kształecie głowy smoka uzyta przez Sasuke w 390 chapterze)

Susanoo-Trzecie jutsu Mangekyou Sharingana, jest to jakby wojownik, potrafi atakować i bronić użytkownika, więcej zastosowań jak na razie nie znamy.

Fuuton Daitoppa-By je wykonać trzeba nabrać dużo powietrza do płuc, zmieszać je z chakra a następnie je wypuści. Wtedy powstaje wielka kula, która po chwili zamienia się w tornado. Jest to technika o strasznie niszczycielskiej sile, zmiata wszystko co staje jej na drodze.

Fuuton Tatsumaki no jutsu-Polega na wytworzeniu ogromnego tornada, mam one wielka siłę, która zmiecie wszystko co stanie jej na drodze.

Fūin Jutsu: Genryū Kyū Fūjin-Technika polegająca na zapieczętowaniu Ogoniastych Bestii, w czasie której pojawia się olbrzymi pomnik. Pierwszy raz Akatsuki użyło jej, gdy pieczętowano Shukaku a następnie podczas pieczętowania kolejnych biju.

Tsukiyomi-Tsukiyomi jest to technika klanu Uchiha którą może używać jedynie posiadacz trzeciego poziomu Sharingana - Mangekyō Sharingan. Polega ona na tworzeniu genjutsu, z którego ofiara nie może się uwolnić. Tsukiyomi więzi ofiarę w iluzorycznym świecie gdzie poddawana jest ona torturom trwającącym wiele godzin, nawet dni równym w rzeczywistości mrugnięciu oka (gdy Itachi walczył z Hatake Kakashim, Kakashiemu zdawało się, że torturowany był przez 3 dni, choć w rzeczywistości trwało to sekundę). Z tego genjutsu moze sie wydostac tylko posiadacz MS'a






Umiejętności:
Deadlygan - Tajna Sztuka podtrzymywania życia. Nauczył mnie jej Naadir(Kekei Genkai)
Szał Barbarzyńcy - W trakcie duże stężenia Adrenaliny we krwi moja siła, zwinnosc, witalnosć wzrastją dwukrotnie ale jestem troche wolniejszy.
Blood Fury - Momęt zachwiania człowieczeństwa nad przepaścią zatracenia, w tym momęcie moja moc przekracza wszelkie granice wzocnione rządnym krwi Demonem który wtedy kontroluje mnie.
1)[Deadlygan] - Scare Eye no jutsu - Moje oczy robią się czarne i wywołuje u przeciwnika strach.
2)[Deadlygan] - Eye Control no jutsu - Gdy spojże na przedmiot martwy umiem go ożywić ale strasznie mnie to męczy.
4)[Deadlygan] - Digital Dimension no jutsu - jutsu pozwalające przeteleportować się z przeciwnikiem do świata śmierci by mortis mogła się nad nim osobiscie poznędzać.
5)[Deadlygan] - Aura of Slowness/Weakness/Sufferness/Decayness no jutsu - Aura otaczjaca mnie i rażąca spowalniającą siłą i osłabiającą ataki/Moge równierz zamienić zdolności wypowiadając odpowiednie słowa(robić mixy innymi słowy).
6)[Deadlygan] - Death Crusaider Phantom no jutsu - Zdolność pozwalająca mi wezwać Phantomy elitarny onddział Mistrzów Kości (niegdyś wymarli Mistrzowie Mieczy)
7)[Deadlygan] - Skeleton summon no jutsu - proste wzwanie Czarnych Szkieletów, są zgrabni i silni.
[Deadlygan] - Necromance Explode - na niewilkim skrawku ziemi mnie otaczającej (2m) wybucha moja Chakra raniąc przeciwników
9)[Deadlygan] - Banshee Howl no jutsu - Skowyt tak przerażający że nawet najodwaźniejsi uciekają z pola bitwy
10)[Deadlygan] - Dead Breath no jutsu - jutsu stymulujące gruczoły zapachowe w ustach które wydzielają gaz tak żrąc że jest wstanie stopić/zeżreć metal
11)Oto bushin no jutsu - Jutsu mnożące mnie w wersji Sniper  czyli cicho i dyskretnie jak Zabuza M.
12)Oto Bushin Demonic Shuriken no jutsu - tworze sporo demonicznych shurikenów którymi potem ciskam we wroga, w czasie lotu nie wydaja dzwiekow, lub okropna muze z antykwariatu(zalezu to odemnie )
13)Blood Dance - Taniec Krwi znany z wielu rytuałów przejścia lub by zainponować równie rządnej krwi Zabójczyni (wprost rozpłatuje wroga i maziam sie w jego krwi na znak zemsty... zazwyczaj ) Effect: Wzmocniony atak Kataną
14)Orcs Fury - Znane jako Zew Orków w tedy nie liczy sie nic innego niż pranie tyłków 
15)Oto-Medicine - Medyczne ninjutsu typu... Lecznicze dzwięki które wspomagają organizm w szybki i sprawnym skupieniu sie na ranach.
16)[Deadlygan] - Paralise Eye - Paraliżujące oko słynie z szybkiego zastosowania poprzez wykonanie znaku ślepego Barana, nie skuteczny w walce przeciwko ślepcom i kśiędzom
17)Holy Shit!? - Niekonwencjonalne Jutsu klątwy... masz srake 
18)EMBP - Elektro Magnetyczny Bio Pocisk: świetnie się sprawdza w nocy gdy na obszarze wybuchu obraz przez perceptory oczu zaczynają zamazywać obraz przez 2 sekundy... dobra zasłona dymna(6m Skuteczności) PS: jest wykonuje się go za pomocą znaku żaby i owcy i wygląda to jak niebieski piorunisty Bąk
19)[Deadlygan] - Grave Shok - Pakuje twoje marne ciało w niezniszczalny nagrobek... nie ma szans wpakowac tam klona czy uciec z tego przez zamiane... bo to mam uchwyt o twoją podświadomośc czyli Automatycznie trafia i.... otrzymujesz tortury psychiczne.... wiecie takie pranie muzgu 
20)Oto-Snake Controle - Zaczynam wydawać z siebie dzwięki które wabią węże które sie mnie słuchają... a nawet zaczynają mi z rękawów wyskakiwać ich łby którę zaczynają kąsać.
21)Deadlygan - Bone Slayer - Zrzucam powłoke cielesną i zostaje sam mieniący sie na ziolono Szkielet którego mało co może zabic.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oldgamesneverdie.pun.pl www.narutek.pun.pl www.klanbloodkillers.pun.pl www.magi-nation.pun.pl www.pudelekphenian.pun.pl